ŠKOLSKI VOLONTERSKI KLUB: A DI SI TI?

Autor: vanja škrobica, 9. 12. 2015.

EVO NAS OPET MEĐU DOBRIM LJUDIMA
ŠKOLSKI VOLONTERSKI KLUB OPET U AKCIJI

PROGRAM AKCIJE A DI SI TI ?! - 2015.

Na više od 26 štandova svoje nove i rabljene predmete za prodaju ponudit će :
OŠ Lučac, OŠ Primorski Dolac, Komercijalno - trgovačka škola, Vijeće učenika i volonteri OŠ Ravne Njive, V. gimnazija, Graditeljsko geodetska tehnička škola Split, KNH Torcida & Udruga Naš Hajduk, MK Fjaka, TV Mreža, Hotel LAV, D'N'F & Čarobni grad, Zajednica Talijana Split, Klub mladih Split, Poliklinika Plavo svjetlo, Stranka Pametno, Klub sretnih žena, RK Nada, Ženska inicijativa HNS-a Split, Rotary klub Split Plus, Slobodna Dalmacija, Radio Dalmacija, Splitski sportski novinari, Udruga Sv. Jeronim iz Kaštela, Gimnazijski kolegij Kraljica Jelena, Liga za prevenciju ovisnosti, Crveni križ Split – klub mladih Brnistra, Prirodoslovna tehnička škola i Škola likovnih umjetnosti.

U samoj akciji sudjeluju i volonteri udruge MoSt, volonteri I. Jezične gimnazije te volonteri IV. Gimnazije Marko Marulić Split.

Osim buvljaka i prigodne prodaje, održat će se i niz popratnih događanja. Nastup grupe Providenca, Plesnih klubova Vruća Čokolada i D'N'F, grupe LOOPS, djece iz KUD-a Karol Woytila - Kaštela, DJ-eva i dječjih animatora.
Cropix-ovi fotografi ponudit će mogućnost prigodnog fotografiranja i izrade fotografija, a volonteri Splitskog portala realizirat će FREEZBOX fotografiranje.
Studenti okupljeni u CROMSIC ponudit će mogućnost mjerenja tlaka našim sugrađanima.
Volonteri Socijalne samoposluge ponudit će mogućnost oslikavanja dječjih lica i kose, te organiziraju prigodnu lutriju sa vrijednim nagradnim fondom.
Također, očekujemo i dolazak motorista iz MK Fjaka i Vespa kluba Split.

U ulozi volontera/prodavača biti će i osobe iz javnog života grada Splita: veterani Hajduka, Goran Vučević i Darinko Kosor ispred HNK Hajduk, Blanka Vlašić, Anamarija Asanović, Aljoša i Antonio Asanović, Lucija i Ana Zaninović te mnogi drugi.

Organizaciju akcije potpomogli su: Grad Split, Ministarstvo socijalne politike i mladih te Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva.

Hvala svima i vidimo se u subotu!!!!!!!

« Svibanj 2024 »